خودآگاهی

خودآگاهی اولین رویارویی با واقعیت است. شما نمی توانید فضای زندگیتان را درک کنید تا آن زمانیکه به آن نیرویی که شما را خلق کرده متصل گردید. الوهیت (خدایی شدن) یک مد نیست. این راه زندگی است. نیاز هستی شماست. باید به آن تبدیل شوید. مرحله کنونی این است که بدانید خودآگاهی به شما تجربیات را میدهد و بعد ایمان شما تثبیت میشود. نه ایمان کورکورانه، بلکه ایمانی روشن و نورانی شده. خودآگاهی مارا فروتن میسازد. جای پرخاشگری را با مهربانی عوض کنید. هرچه بیشتر پاک باشید بیشتر مورد رحمت قرار خواهید گرفت.  یا یک زندگی مجلل در سطح مادی را پیش می گیرید، یا زندگی شکوهمند از رحمات خداوند را خواهید داشت. از این دو یکی را باید انتخاب کنید . زمان آن فرا رسیده است. زمان شکوفایی فرا رسیده است. و جستجوگران قدیمی زیادی امروز خودآگاهی خود را می گیرند.

 "شری ماتاجی نیرمالا دوی"

دریافت خودآگاهی

 

 

/ 8 نظر / 36 بازدید
نگار

تبریک دوسته من وبلاگه خوبیه .موفق باشی

مریم

سلام هرگاه دلت گرفت به آسمان نگاه کن باورت بشود یا نشود همواره آنجا کسی هست که تمام گفته ها و ناگفته هایت را میفهمد

مهر

سلام میشه لطفا اطلاعات دوره ها رو برام ایمیل کنید. ممنون

سید

سلام من این خانوم به اصطلاح "مادر" رو نمی شناسم که کی هست و چی می گه اما اگر ایشون دنبال اینه که با یکسری اذکار و اوراد و حرکات ، خلاء روحیت ملت رو پر کنه ، مطمئن باش که نمی شه . مدرنیزم وقتی اومد گفت که خدا وجود نداره و خدا رو نپرستید بعد از مدتی دید که بدون خدا زندگیشون به پوچی رسیده ، اومدن گفتن چی کار کنیم ؟ یه خورده که فکر کردن و مغز مبارکشون رو به کار انداختن به روش هایی مثل یوگا درمانی و بودائیزم و ... هجوم بردن و گفتن حالا که خدا نیست بلکه از این طریق به آرامش برسیم اما مطمئن باش همه اینها سرابی بیش نیست حتی اگه به اسم خدا هم باشه ما نباید فکر کنیم که با نشستن و جذب انرژی ، چاکرا و ... کسی به جایی رسیده . بازهم می گم که منظور من ایشون نیست (چون ایشون رو نمی شناسم) ولی زیاد به دنبال کوره راه های عجیب و غریب نگرد .

!chocolate

سلام من یه کتاب خوندم که خیلی نظرمو نسبت به زندگی و دنیا عوض کردپیشنهاد میکنم شمام بخونیدش بسیار متفاوت و مفیده "جهان هولوگرافیک" و ازتون میخوام برام اطلاعاتو بفرستین ممنون میشم.

سلام ممنون میشم اگه اطلاعات دوره ها را برایم بفرستین . در پناه نور الهی باشید

pejman

باسلام من میخواستم عضو سایت شما بشم واز تجربیات شما واستاد استفاده کنم کاری باکسی ندارم ولی روش مفیدی میبینم درضمن نتونستم باروش سایت شما عضو بشم فکر کنم مشکل داره بازم ممنونمarammoradi102@yahoo.com

یه بنده خدا

همه اش یه مشت مزخرفاته