تولد معنوی

آزادی حقیقی توسط بیداری قدرت های روحانی که در شما هستند ، به دست می آید. شری ماتاجی

انسان با تکیه بر سیستم عصبی و دستگاه های ارگانیک احساسی خود ، قادر به درک جهان فیزیکی خارج از خود می شود. علاوه براین انسان دارای یک سیستم انرژیتیک ظریف درونی نیز می باشد . این پیکره ی انرژیتیک ،  یک انرژی مادر (کندالینی) می باشد  و درپایین تر ین مهره ی ستون فقرات ، در استخوان مثلث شکلی به نام استخوان مقدس یا ساکروم قرار دارد. این سیستم انرژیتیکی بدن دارای هفت مرکز و سه کانال اصلی می باشد . زمانی که انرژی مادر از حالت خفته به حالت بیدار و فعال در بیاید تولدی معنوی در ما رخ میدهد که ما این تولد را خود آگاهی می نامیم.
این بیداری یا این تولد معنوی ، تحقق کامل حقیقت درونی ما می باشد. این عمل بسیار طبیعی بوده و بدون هیچ گونه تلاش جسمی  و یا فکری صورت می گیرد .

 

 


 

روح خداوند در ما ساکن می باشد، ولی متاسفانه هروقت که ازخدا و یا از روح صحبت می کنیم این تصور برای شنونده تداعی می شود که ما از چه دینی صحبت می کنیم . آیا این هم مذهب جدیدی است یا نه ؟
ریشه اینگونه تفکرات ازآنجا سرچشمه میگیرد که ما خدا و روح را مخصوص به دین بخصوص و یا در مالکیت مذهب مشخصی می پنداریم.
دو نظریه در باره خلق جهان موجود می باشد که می توان راجع به آنها بحث کرد. یکی از این نظریه ها متعلق به فقها و علمای الاهیات می باشد که معتقدند که پیدایش جهان هستی منوط به پیدایش جهان از نیستی به هستی می باشد. نظریه دیگر پیدایش گیتی را در اثر یک انفجار عظیم می دا ند .
هر دوی این نظریه ها هنوز در مرحله فرضیه خود باقی مانده اند و به اثبات نرسیده اند. آنچه که بر ما معلوم می باشد، اینست که علماء و فقها، دانشمندان علوم و الاهیات سعی در تصّور کردن بزرگی و اقتدار خداوند از طریق وسعت کائنات دارند،البته اینهم جزتصّور چیز دیگری نمیتواند باشد، زیرا که خداوند مقتدر و یگانه است وهر تصّوری هم ما بکنیم نخواهیم توانست،عظمت و بزرگیش را درک نمایم... (برگرفته از سایت صلح درونی )

ادامه مطلب ...

شما میتوانید همراه با فیلم خانم شری ماتاجی که در پست خودآگاهی قرار دارد خودآگاهی خود را دریافت کنید


/ 2 نظر / 17 بازدید
sarao

سلام مریم جان.مطلب جالبی بود تا حالا در موردش مطالعه ای نداشتم.مرسی

MAG

سلام وبلاگ جالبی دارید، یک سوال دارم ... بیداری یا تولد معنوی که گفته اید بدون هیچ تلاش جسمی یا فکری است پس چگونه بوقوع می پیوندد؟ لطفا توضیح دهید. متشکرم