کافی است آرزو کنیم

این روزها احساس آرامش برای انسانها رویایی بیش نیست. درکلام شاید اما از درون... بعید میدانم! اگر باخودت صادق باشی احساس ناامنی درونت را تایید میکنی.

متاسفانه همزمان با پیشرفت صنعتی رقابتی تنگاتنگ با پسرفت انسانیت داریم. کلماتی همچون الوهیت، انسانیت ، اشرف مخلوقات، خلیفة ا... و ... مفهوم خود را از دست داده اند چه رسد به اشعار بزرگانی چون  حافظ و مولانا .

تمام مشکلات و تمام بیماریهای لاعلاج ، تمام حوادث ناگوار و... یک علت بیشتر ندارند. و آن اینکه به عنوان فرزند خداوند حق فرزندی را بجا نیاورده و از ذات پاک اولیه مان دور شده ایم و با جهالت و نادانیمان اجازه داده ایم که ابرهای سیاه منیت و تکبر، غرور و خودخواهی، دروغ ، حرص و طمع،روابط ناپاک ، پول پرستی و مادی گرایی و و و، پاکی زاده شده با خلقتمان را بپوشانند و ما را از اصلمان دور کند.

با تمام اینها خداوند با نهایت عشقش هنوز به بازگشت فرزندش امیدوار است و با رحمتشان راه بازگشت را هموار نموده اند. کافی است آرزو کنیم ... آرزوی قرار گرفتن در صراط مستقیم . خدایا به بزرگواریتان لطفا همه ما فرزندانتان را ببخشید و خاضعانه درخواست می کنیم با رحمتتان لطفا به قلبهای ما بیایید. آمین

پی نوشت: تمام لحظه های سرشار از لذت زندگیم را مدیون تلاشهای شبانه روزی استاد بزرگوارم خانم شری ماتاجی نیرمالا دوی می باشم. که با حضورشان، با کلامشان با عشقشان که شبیه هیچ یک از عشقهایی که می شناختم نبود ، علاوه بر دادن خودآگاهی و آموزش روش ساهاجایوگا (زاده شده با شما) ، تجربه زندگی کردن در زمان حال، در صلح و آرامش و سرشار از معنویت را نیز عطا کردند. همچنین آموختند که چطور به گفته پیامبر عظیم الشان اسلام  خود را بشناسیم تا به شناخت خداوند برسیم و چطور استاد خودمان باشیم.  اینها که می گویم تنها حرف نیستند مثل تمام صحبتهایی که می خواندم یا می شنیدم! اینها تجربه های من و تمام شاگردان ایشان در سطح جهان است. به گفته ایشان تجربه زندگی که سرشار از رحمات الهی است.


همچنین آموختند که با بیدار کردن انرژی نهفته درون تمام انسانها ( کندالینی ) می توانیم با احساس نسیم خنک بر روی دستانمان عشق همه جا حاضر خداوند را لمس کنیم و تجربه ای ناب از روح پاک خودمان داشته باشیم. تجربه  لبریز شدن ازعشق الهی. (شما میتوانید همراه با فیلم خانم شری ماتاجی که در پست خودآگاهی قرار دارد خودآگاهی خود را دریافت کنید)

خانم شری ماتاجی فعالیتشان را از سال 1970 آغاز کردند و تا سال 2011 تمام زندگی پربرکتشان را صرف مسافرت به اکثر کشورهای جهان و آشنایی بشریت با روش مدیتیشن ساهاجا یوگا کردند. ایشان تمام سمینارها و دوره های آموزشی را کاملاً رایگان و با هزینه خودشان برگزار میکردند و به این اصل معتقد بودند که دریافت حقیقت پولی نیست . مگر درختان جهت شکوفه زدن و میوه دادن پولی از ما دریافت میکنند؟! به پیروی از ایشان دوره های آموزشی ساهاجایوگا در تمام جهان کاملاً رایگان برگزار میشود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس ها میتوانید به من ایمیل بزنید تا اطلاعات کامل درمورد چگونگی دوره ها و نحوه برگزاری آنها در اختیارتان قرار بگیرد.  

/ 5 نظر / 17 بازدید
sherwan

salam webloga gashangi dari merci azinke sarzadin montazere hozore sabzeton hastam

غزاله

سلااااااااااام دوستم.وبت خيلي خوشله.اگه موافقي با هم تبادل لينك كنيم[لبخند]

سارا

میشه این کلاسا رو برای منم ادرسشو بدین

نازنين

سلام ميشه آدرس كلاسها رو به من هم بديد؟ ممنون

pejman

باسلام ممنون از اگاهی که به مردم میدید لطفا درموریکلاسها توضیح بدهید ممنون میشک یا اطلاعات بیشترباسپاس arammoradi102@yahoo.com pejman moradi